kurzy

Přestože paddleboarding je sport velmi jednoduchý, stále je, co se učit. Pro ty z vás, kteří si nechají rádi poradit, jsme připravili krátké kurzy. Přihlaste se na kurz paddleboardingu pro začátečníky, nebo velmi populární kurz SUP-YOGA, nebo akční kurz SUPer FIT.

Beast (7).jpg

základní kurz padleboardingu

Chcete to zkusit a nemáte žádné zkušenosti? Nechte si poradit od profesionála a vyhněte se chybám. Zažijete zábavnou lekci a osvojíte si užitečné dovednosti. Instruktor vás seznámí s přípravou materiálu, technikou pádlování, bezpečností a na závěr se vydáte na malou projížďku.

 

Vhodné pro každého, kdo má rád vodu - děti, dospělí i aktivní seniory.

Dhyana (1).JPG

kurz sup-yoga

Jóga na SUP nabízí příležitost, jak velmi intenzivně protáhnout a posílit opravdu celé tělo. Během této lekce budeme posilovat hluboké svalové skupiny, pracovat s těžištěm a středem těla. Tato lekce vás stoprocentně odvede od všech starostí a vy si budete užívat čistou hlavu a radost z pohybu pod širým nebem.

Dhyana (5).jpg

kurz sup-er fit

Komplexní posilování celého těla. Tato lekce je dynamičtěší. Těšit se můžete na rozpádlování, různé druhy výdrží, ale i na všem známé, osvědčené cviky pro krásně pevné tělo. Vše je zefektivněno balancováním dolních končetin. Tempo lekce je přizpůsobeno všem na míru.